UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Bіgmіr)net назвав причини виключення сайту "Обозреватель" зі...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Bіgmіr)net назвав причини виключення сайту "Обозреватель" зі свого рейтингу

Виключення інформаційного сайту "Обозреватель" з рейтингу Bіgmіr)net стало наслідком порушення "Обозревателем" авторських і суміжних прав.

17 березня 2005 року компанією ДП "Спутнік Медіа.нет", якій належить портал Bіgmіr)net, було встановлено факт крадіжки веб-сайтом "Обозреватель" контенту з низки українських і російських ресурсів. Зокрема, вкотре незаконно була взята інформація з інформаційного сайту "Кореспондент.net", який є власністю "Спутнік Медіа.нет" (скріншот: http://i.bigmir.net/other/oboz.gif; оригінал: http://korrespondent.net/main/113235).

Цей факт є прямим порушенням авторських прав компанії "Спутнік Медіа.нет", а також суміжних прав інформаційних агентств, у яких "Кореспондент.net" купує контент.

Крім того, було встановлено, що "Обозреватель" в украдених матеріалах встановлює посилання на зображення, які перебувають на серверах компанії "Спутнік Медіа.нет", що завдає прямого матеріального збитку компанії у вигляді витрат з оплати інтернет-трафіку.

Усі вищевикладені факти дали компанії "Спутнік Медіа.нет" повне право виключити "Обозреватель" з рейтингу Bіgmіr)net відповідно до пункту 7 правил участі у цьому рейтингу (у ньому не можуть брати участь сайти, які порушують законодавство України).

"Спутнік Медіа.нет" повідомив, що цей прес-реліз є відповіддю на публікації на сайті "Обозреватель", які з’явилися протягом останнього часу (скріншот 1: http://i.bigmir.net/other/oboz_jjot.gif; скріншот 2: http://i.bigmir.net/other/screen-1.gif), у яких він обвинувачує портал Bіgmіr)net і сайт "Кореспондент.net" у несумлінній конкуренції, а також завдає шкоди діловій репутації компанії ДП "Спутнік Медіа.нет" і її керівництву.

Факти незаконного використання "Обозревателем" інформації також зафіксовані іншими ресурсами:

Кореспондент.net 29 Березня 2005