UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Форум думок Інтелектуальна власність Вартість послуг на патент

Вартість послуг на патент

Роман 25 вересня 2009 12:14
1) Чи можлива оплата послуг патентбюро не одразу, а частинами на протязі певного проміжку часу? Чи зміниться при цьому сумарна сума оплати?
2) Чи можливо оплачувати послуги патентбюро поштовим переводом? Які є інші способи оплати послуг патентбюро?
Патентознавець 25 вересня 2009 17:08
Шановний Роман,
послуга патентбюро, стосовно винаходу або корисної моделі, складається із двох частин, перша з яких обов’язкова, а друга – додаткова, яку заявник може не замовляти:
1. Складання (оформлення) заявочних матеріалів і подання заявки на патент; діловодство за заявкою; одержання патенту
2. Пошук (перевірка) вірогідного прототипу і складання (розробка,
виконання) описових та ілюстративних матеріалів за усним, або довільним письмовим поясненням автора (винахідника)
У разі, якщо замовляються обидві названі послуги, сплата за додаткову послугу (2), за домовленістю, може бути здійснена через 7 днів після сплати
першої, але не пізніше ніж у день оформленої заявки в державне патентне відомство.
Стосовно промислового зразку і знаку для товарів і послуг послуга підлягає передплаті оскільки процес розробки, оформлення і подання заявки на частини не ділиться.
У всіх випадках, державний збір за подання заявки можна сплатити на протязі 2-х місяців від встановленої дати подання.
Сплата приймається у будь-якій формі, з наданням платнику документу про підтвердження зробленої сплати. У разі, якщо заявник, за будь-яких причин, не сплачує державний збір, а доручає це зробити патентбюро, попередньо він повинен (будь-яким способом) суму сплати збору відшкодувати патентбюро.
Vayaru 18 жовтня 2009 19:02
Ну и какова стоимость?
Патентовед 19 жовтня 2009 12:23
Услуги и временные тарифы касательно изобретений и полезных моделей смотрите на страничке patent.net.ua/patentbureau/1/ru.html
Василий 27 листопада 2009 09:47
Прошу ответить на вопрос: авторы-заявители из России тоже платят 5% от сборов?
Патентовед 28 листопада 2009 09:23
Скидка распространяется исключительно на тарифы - касательно услуг Патентбюро.
Размеры государственных сборов определены законом, и указанная скидка к ним не имеет отношения.

Смотрите "Услуги, единицы измерения, тарифы" на странице patent.net.ua/patentbureau/ru.html
Александр 13 грудня 2009 06:54
я знаю как вернуть все деньги из Англии в Украину
Патентовед 13 грудня 2009 14:40
Непонятно – о каких деньгах идет речь.
Сообщение как будто вырвано из какого-то диалога.
Можно предположить, что, в порыве эмоции, Вы Александр просто похвастали неким своим "Ноу-хау"?
В любом случае, похоже, что к данной теме форума вопрос отношения не имеет.
Георгий Иванович 06 сiчня 2010 00:18
Подскажите,пожалуйста, я запатентовал в Украине "Вариатор зубчатый диффкренциальный", который по своей сути является полезной моделью.Зашел в тупик, т.к. не знаю где разместить информацию для привлечения возможного спонсора.Заранее благодарю
Патентовед 11 сiчня 2010 10:03
Ваш вопрос. как несоответствующий данной теме форума, перенесен на patent.net.ua/intellectus/forum/5/147/ua.html
Сергей 10 березня 2010 10:39
Сколько стоит вхождение изобретения в национальную фазу? И дальнейшие затраты?
Патентовед 11 березня 2010 11:07
Услуги и временные тарифы, касательно изобретений и полезных моделей, указаны на страничке patent.net.ua/patentbureau/1/ru.html .
Подать заявку можно, воспользовавшись заявкой-анкетой patent.net.ua/patentbureau/32/ru.html
Tosik 10 жовтня 2010 14:03
Здраствуйте, я хотів звернутися до вас
за допомогою, я студент і мені необхідні копії патентів на корисні моделі в області енергозберігаючої чи просто техніки. Якщо можна то надішліть декілька варіантів.
toss2006@mail.ru
Патентознавець 10 жовтня 2010 14:36
Шановний Tosik,
якщо указання та те, що Ви студент не впливає на характер і спосіб запрошуваної послуги пошуку, то, безумовно, таку послугу Ви отримаєте, вибравши бажаний Вам, тариф на сторінці patent.net.ua/patentbureau/9/ua.html.
Якщо ж Ви вважаєте за можливе одержати безкоштовну послугу, на тій підставі, що Ви студент, тобто – той хто не має чим, чи не хоче, платити за послугу, то, вочевидь, Ви сприймаєте Патентбюро не як приватну компанію (якою вона є), а як якусь благодійну організацію для допомоги бідним студентам. На жаль для Вас, Патентбюро благодійною організацією не являється.
До того ж, подібної благодійної організації, по-перше, взагалі ніде не існує, а по-друге, в історії ще не зафіксовано жодного факту, аби хтось взявся виконувати сторонній особі безкоштовно послугу, яка до нужденних людських потреб ніяк не відноситься.
Хоча, якщо, якимось подібним чином, Вам раніше вдавалося вже щось одержувати від виробників товарів чи постачальників послуг, то, я, як справжній альтруїст, теж готовий на Вас попрацювати, і, неодмінно, візьму приклад з якогось автоконцерну, або й навіть масажного салону, чи чогось подібного, де ви, на підставі того, що – студент, одержали недорогий автомобіль, або невеличкий курс релаксації. У разі, якщо переконаєте, що подібне мало місце, нав’язливу думку про те, що Ви просто – халявщик відкину геть і послідую приміру Ваших попередніх добродійників.
Tosik 12 жовтня 2010 21:45
самі собі перечите :
www.patent.net.ua/intellectus/forum/5/560417/ua.html
надя 13 червня 2009 15:21
Я студентка треба копію будь-якого патенту на курсову Чи можливо таке?
Патентознавець 13 червня 2009 19:30
Зробіть запит на електронну адресу kyiv@patent.net.ua і копія буде надіслана на Ваш E-mail. А оскільки «будь-якого» то не є досить коректно, вкажіть який патент маєте на увазі: на корисну модель, винахід чи промисловий зразок. Також, бажано вказати приблизний об’єкт реєстрації.
Допоможе розібратися публікація на сторінці patent.net.ua/intellectus/patentbureau_news/about_intellectual_property/1011/ua.html
Патентознавець 13 жовтня 2010 10:41
Вочевидь, підставою Ваших претензій, шановний Tosik, є, раніше проявлений патентознавцем, альтруїзм. Незважаючи на викладене вище пояснення того, що всяка робота має оплачуватися, Ви вважаєте за можливе вимагати, наприклад, право на одержання сигарети на тій підставі, що раніше бачили як комусь дали закурити?...
На цьому веб-сайті ніде не декларуються зобов'язання надавати широкому колу осіб безкоштовні послуги стосовно патентного пошуку. Однак, як це слідує з Ваших слів, причиною виникнення подібних зобов'язань по відношенню до, невідомої патентознавцю, особи на ім'я Tosik Ви вважаєте можливе виконання подібних зобов'язань по відношенню до особи – на і’мя Надя?
Усвідомлюючи, що існують люди, які ображаються коли їм не дадуть закурити, а також відоме – "За добро слід платити" – з його двозначним змістом, пояснюю, що послуги Патентбюро виконуються згідно зобов'язань, які оприлюднені на сторінці patent.net.ua/patentbureau/ua.html.
Послуги патентного пошуку виконуються відповідно до їх переліку і тарифів, що вказані на сторінці patent.net.ua/patentbureau/9/ua.html.
Веталь 15 грудня 2010 17:49
Скажите реально получить патент в Украине,зная что в других странах есть патант на ето дело?
Или может можно но только вести бизнес в Украине?
Патентовед 17 грудня 2010 19:02
Исключая мыслительные процессы (способы мышления) и педагогические методы, патент можно получить на техническое решение (воплощение) любой идеи, - например на способ, технологию или устройство.
В Украине, и некоторых других странах, кроме патентов на изобретение (техническое решение заявленное как изобретение проверяется на новизну) выдаются патенты на полезные модели (техническое решение заявленное как полезная модель на новизну не проверяется). Патенты на полезные модели выдаются под ответственность заявителя, т.е. являются декларационными.
Практически, множество, если не большинство выданных патентов на полезные модели, с точки зрения новизны, являются никчемными. Но, тем не менее, их владельцы вполне успешно отпугивают от использования запатентованных, таким образом, технических решений лиц, в патентном деле неискушенных, коих, вообщем то, – большинство.
Валентин 04 лютого 2012 15:42
Доброго дня.
Розкажіть, будьте добрі, в який спосіб запатентувати декілька винаходів та корисних моделей, пенсіонерові по інвалідності, з 2-гою групою інвалідності, в якого не вистачає для цього коштів? Хотілось залишити дещо для нащадків, та й для України. Гірко буде, коли пропаде 39 років мого надбання, з них 35 років моєї праці та досвіду?
З повагою Валентин.
Патентознавець 05 лютого 2012 11:24
Шановний Валентине, "запатентувати декілька винаходів та корисних моделей" - буквально, значить одержати майнове право власності (монополії) на об’єкт (об’єкти). І тут не має ніякого значення - матеріальний цей об’єкт (як, наприклад, автомобіль), чи нематеріальний (як, наприклад, патент). То ж не має принципового значення, придбаєте ви право на "Lexus", яким хочете монопольно користуватися, чи право на якесь технічне рішення, яким теж хочете монопольно користуватися. І той, хто не вміє самостійно сконструювати і виготовити авто, і той хто не вміє самостійно зробити правильний опис патенту та скласти і подати до патентного відомства заявку, потребують допомоги тих, хто це може зробити. У подібному випадку, той хто бажає мати авто наперед докладає фізичних і/або інтелектуальних зусиль аби заробити гроші, або звертається до того, хто їх йому може подарувати або позичити. Ви ж, шановний Валентине, бажаючи мати патент, чомусь не звертаєтесь до того хто їх Вам може подарувати або позичити (якщо у своєму запиті Ви мали на увазі саме це, то, поясніть, будь ласка, чому Вам хтось повинен дарувати гроші для того, щоб "зробити" Вас монополістом і, можливо, надзвичайно багатою людиною? Адже відомі приклади, коли люди ставали мільярдерами, виключно завдяки патентам). Отже, на жаль, іншого, ніж одержати в подарунок або виграти в лотерею, безкоштовного способу набути, чесним шляхом, послугу і/або право виключної (одноосібної) власності на об'єкт (патент) не існує (Навіть благодійна організація, якщо така знайдеться, неодмінно попросить Вас щось узамін). До речі, у, "солодкі" для декого, часи Радянського союзу подібного способу взагалі не снувало. Фізичним особам тоді патенти попросту не видавали, а авторські свідоцтва були схожі, скоріше, на почесні грамоти. Якщо бажаєте, абсолютно безкоштовно, про Ваші технічні розробки опублікує статтю веб-журнал "Інтелектус" patent.net.ua/intellectus/ua.html Зважаючи, що публікація буде україномовна, то можна сподіватися, що, таким чином, Ви залишите (як самі пишете) "дещо для нащадків, та й для України".
Віталій 26 лютого 2016 12:30
У мене є ідея як подолати корупцію в нашій чи любій країні світу. Не повністю, але в рази зменшити це точно.
Чи можу цю ідею запатентувати ?
Патентовед 25 березня 2016 10:55
Ідеї правовій охороні не підлягають.
Разом з тим, можна одержати Свідоцтво України (або Сертифікат Бібліотеки конгресу США) про авторське право на спосіб вираження ідеї, - у вигляді твору в області літератури, науки або мистецтва.
Имя

Введите три черные символа с картинки captcha image