UKR ENG RUS
«ПАТЕНТБЮРО» Сьогодні Міжнародний день інтелектуальної власності

Сьогодні Міжнародний день інтелектуальної власності

26.04.2000 р. на засіданні Генасамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) було встановлено Міжнародний День інтелектуальної власності (ІВ), який щорічно відзначається задля підвищення обізнаності з важливістю прав ІВ, що сприяє її охороні та розвитку у всьому світі.

Цього року Всевітній День ІВ проходить під гаслом "ІВ і молодь: інновації для кращого майбутнього" і вшановує творчість молоді, що, як повідомляється, приймає виклик інновацій, застосовуючи свою енергію, винахідливість, допитливість і уяву, щоб прокласти шлях до світлого майбутнього. Інноваційні, активні та креативні мізки допомагають у здійсненні необхідних реформ, щоб рухатися до більш інноваційного та сталого майбутнього.

ІСТОРІЯ:

У заяві, зробленій на Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності у вересні 1998 р., генеральний директор Алжирського національного інституту промислової власності запропонував заснувати Міжнародний день ІВ 07.04.1999 р., щоб створити основу для для ширшої мобілізації і обізнаності, доступу до аспекту просування інновацій та досягнень промоутерів інтелектуальної власності.

09.08.1999 р. китайська делегація у ВОІВ запропонувала заснувати "Всесвітній день ІВ" для підвищення обізнаності про захист ІВ, розширення впливу захисту ІВ в усьому світі, заохочення країн до оприлюднення та популяризації законів та нормативних актів про захист ІВ, покращення правової обізнаності громадськості щодо прав ІВ та заохочення винахідницької інноваційної діяльності Пізніше, у жовтні 1999 р., Генеральна Асамблея ВОІВ схвалила пропозицію про визнання конкретного дня Всесвітнім днем ІВ.

За матеріалами news18.com

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності