UKR ENG RUS
«ПАТЕНТБЮРО» Арештовані 50 мільйонів з рахунків російського виробника чаю...

Арештовані 50 мільйонів з рахунків російського виробника чаю Greenfield передали на потреби ЗСУ

Подільський райсуд Києва за клопотанням Подільської окружної прокуратури Києва арештував банківські рахунки російської чайної компанії, а 52 млн грн, розміщені на них, передано на користь ЗСУ.

Про це повідомляє Екрермічеа правда, з посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.

Арештовані 50 мільйонів з рахунків російського виробника чаю Greenfield передали на потреби ЗСУ

Так, слідство встановило, що в Києві та на території інших регіонів України здійснюють діяльність підприємства, які займаються виробництвом і продажем чаю. Кінцевими бенефіціарними власниками компаній є резиденти РФ.

"Діяльність цих компаній та підконтрольних їм суб’єктів господарювання досліджується на предмет причетності до фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, та привласнення майна (ч. 2 ст. 110-2, ч. 5 ст. 191 КК України)", - йдеться у повідомленнію

Прокуратура не вказує назву компанії, але, відповідно до реєстру, йдеться про ТОВ "Орімі Україна" (змінила назву на "ТС Трейд").

"Орімі Україна" є виробником чаю та натуральної кави - продукція випускається під такими зареєстрованими і Україні торговельними марками, як "Greenfield", "TESS", "Принцеса Гіта", "Принцеса Канді", "Принцеса Нурі" та "Принцеса Ява", "Jardin", "Piazza del Caffe" та "Жокей".

Компанія належить родичці російського бізнесмена - Вероніці Касьяненко.

Дивіться детальніше про компанію у відео ЕП: https://www.youtube.com/watch?v=31R-np6i_iM&ab_channel=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0

25.01.2023

Джерело:  epravda.com.ua 

Дивітья також: